Filters
Snacks, Chips & Candy
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.00, formerly: $12.99
SAVE $0.99
Manitoba Harvest
Organic Hemp Hearts
200 g, $6.00/100g
sale: $26.10, formerly: $29.00
SAVE $2.90
PC Organics
Organic Whole Raw Cashews Club Size
1.13 kg, $2.31/100g
sale: $3.14, formerly: $3.49
SAVE $0.35
PC Organics
Dry-Roasted Salted Sunflower Seeds
200 g, $1.57/100g
sale: $15.50, formerly: $16.99
SAVE $1.49
Manitoba Harvest
Organic Hemp Hearts
340 g, $4.56/100g
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Gimme Organic
Roasted Seaweed Snacks Teriyaki Value Pack
5 g, $170.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.25
SAVE $0.25
Allergy Smart
Snickerdoodle Cookies
140 g, $3.57/100g

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Ozery's
Sweet + Salty Super Seed Crunch
150 g, $4.00/100g
Low Stock
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
PC Organics
Organic Salted Mixed Nuts
200 g, $4.50/100g
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
BLISS BALLS
Guilt-Free, Energy Truffle Balls Of Happiness Chocolate
150 g, $6.00/100g
sale: $9.90, formerly: $11.00
SAVE $1.10
PC Organics
Organic Whole Raw Almonds
200 g, $4.95/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Camino
Organic Dark Chocolate Bar, Panama Extra Dark 80%
100 g, $7.00/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Neal Brothers Foods
Salsa Sweet & Smokey Mango
410 ml, $1.71/100ml
sale: $9.90, formerly: $10.50
SAVE $0.60
PC Organics
Organics Bittersweet Chocolate Chips
205 g, $4.83/100g

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Ozery's
Mixed Berries Super Seed Crunch
150 g, $4.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g
sale: $6.44, formerly: $8.00
SAVE $1.56
Nescafe
RICH Instant Coffee, From Pure Coffee
170 g, $3.79/100g
500 PC Optimum Points

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Wieners
375 g, $1.60/100g
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































