Filters
Snacks, Chips & Candy
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Cedar Valley
Pita Chips Sea Salt
180 g, $2.22/100g
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
PopCorners
Sweet & Salty Kettle Corn Style Flavoured Popped-Corn Chips 142g
142 g, $2.46/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Cedar Valley
Pita Chips Garlic And Herb
180 g, $2.22/100g
sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
SkinnyPop Popcorn
Skinny Pop Popcorn, Original
125 g, $3.20/100g
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
PopCorners
White Cheddar Flavoured Popped-Corn Chips
142 g, $2.46/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Cedar Valley
Pita Chips Everything Bagel
180 g, $2.22/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Cedar Valley
Pita Chips Classic Spice
180 g, $2.22/100g
sale: $5.25, formerly: $5.99
SAVE $0.74
Neal Brothers Foods
Organic Original Corn Chips
276 g, $1.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
President's Choice
Sea Salt Garden Stix
142 g, $2.46/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Cedar Valley
Pita Chips Mediterranean Za'atar
180 g, $2.22/100g
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
PC Organics
Organic Salted Dry-Roasted Pumpkin Seeds
200 g, $2.25/100g
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Gimme Organic
Go Snack Roasted Seaweed, Sea Salt
30 g, $28.33/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Cedar Valley
Pita Chips Cinnamon Sugar
180 g, $2.22/100g
sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
SkinnyPop Popcorn
Popcorn Sweet & Salty Kettle
150 g, $2.67/100g
sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
SkinnyPop Popcorn
Popcorn Butter Flavoured
125 g, $3.20/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g
sale: $6.44, formerly: $8.00
SAVE $1.56
Nescafe
RICH Instant Coffee, From Pure Coffee
170 g, $3.79/100g
500 PC Optimum Points

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Wieners
375 g, $1.60/100g
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































