Filters
Snacks, Chips & Candy
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
The GFB
Gluten Free Bites Dark Chocolate Peanut Butter
113 g, $5.31/100g
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
BLISS BALLS
Chocolatey Guilt-Free, Energy Truffle Balls Of Happiness Chocolate Coconut Cream
150 g, $6.00/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Camino
Organic Dark Chocolate Bar, Mint 67% Cacao
100 g, $7.00/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Marys Crackers
Real Thin Crackers Garlic Rosemary
142 g, $4.93/100g
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
The GFB
Gluten Free Bites, Dark Chocolate Coconut
113 g, $5.31/100g
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $6.29
SAVE $0.29
True Dates
Flavored Dates Sour Apple
100 g, $6.00/100g
Out of Stock
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Three Farmers
Multipack Crunchy Dill Pickle Fava Bean Snack
5x140.0 g, $1.21/100g
sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Kii Naturals
Organic Crisps, Cranberry & Cashew
150 g, $4.33/100g
sale: $6.39, formerly: $6.99
SAVE $0.60
Elan
Organic Sea Salted Pistachios
145 g, $4.41/100g
Low Stock
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Cocoa Camino
Camino Organic Almond & Seasalt 55%
100 g, $7.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































