Filters
Snacks, Chips & Candy
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.19, formerly: $11.99
SAVE $1.80
Bobs Red Mill
Flaxseed Meal Whole Ground
907 g, $1.12/100g
PC Optimum Offer
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Gimme Organic
Sea Salt & Avocado Oil Premium Roasted Seaweed
6x4.5 g, $31.48/100g
sale: $7.65, formerly: $8.50
SAVE $0.85
President's Choice
Hemp Hearts Raw Shelled Hemp Seeds
227 g, $3.37/100g
sale: $15.50, formerly: $16.99
SAVE $1.49
Manitoba Harvest
Hemp Hearts
454 g, $3.41/100g

sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
ChocXO
Organic Dark Chocolate Lemon Crème Cups
98 g, $7.14/100g
sale: $6.30, formerly: $7.00
SAVE $0.70
PC Organics
Whole Flaxseed, Organic
454 g, $1.39/100g

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Ozery's
Keto Snack Chocolate Super Seed Crunch
150 g, $4.00/100g

sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
ChocXO
Dark Chocolate Coconut Cups
98 g, $7.14/100g
Low Stock

sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
ChocXO
Organic Dark Milk Chocolate Toffee, Almond & Sea Salt Snaps
98 g, $7.14/100g
sale: $21.60, formerly: $24.00
SAVE $2.40
President's Choice
Hemp Hearts Club Size
800 g, $2.70/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































