Filters
Snacks, Chips & Candy
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Smart Sweets
Candy Dream Puffs Strawberry Foam & Peach Foam
50 g, $9.98/100g
sale: $6.79, formerly: $7.99
SAVE $1.20
Bobs Red Mill
Flaxseed Meal Whole Ground
453 g, $1.50/100g
PC Optimum Offer
sale: $15.75, formerly: $17.00
SAVE $1.25
PC Organics
Organic Black Chia Seed
907 g, $1.74/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
President's Choice
French Onion and Sour Cream Flavour Garden Stix
142 g, $2.46/100g
sale: $6.30, formerly: $7.00
SAVE $0.70
PC Organics
Milled Flaxseed, Organic
400 g, $1.58/100g
sale: $5.09, formerly: $5.99
SAVE $0.90
Bobs Red Mill
Whole Flaxseed
368 g, $1.38/100g
PC Optimum Offer
sale: $7.65, formerly: $8.50
SAVE $0.85
PC Organics
Organic Halves and Pieces Raw Walnuts
200 g, $3.83/100g
sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
SkinnyPop Popcorn
Skinny Pop Popcorn, White Cheddar
125 g, $3.20/100g
Out of Stock

sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
ChocXO
Dark Chocolate Peanut Butter Cups
14 g, $50.00/100g
sale: $2.00, formerly: $4.49
SAVE $2.49
PC Organics
Sea Salt Brown Rice Cakes, Organic
120 g, $1.67/100g

sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
ChocXO
Dark Chocolate Almond Butter Cup
98 g, $7.14/100g
sale: $6.30, formerly: $7.00
SAVE $0.70
PC Organics
Organic Whole Raw Cashews
200 g, $3.15/100g
sale: $7.75, formerly: $8.49
SAVE $0.74
RW Garcia
Sweet Beetroot Crackers 3 Seed Flaxseed Black Sesame Chia
180 g, $43.06/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Smart Sweets
Candy Tropical Sours Gummy Candy
50 g, $9.98/100g
Out of Stock
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Neal Brothers Foods
Organic Salsa, Just-Hot-Enough
410 ml, $1.71/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































