Filters
Snacks, Chips & Candy
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $5.25
SAVE $0.25
Allergy Smart
Chocolate Chip Cookies
140 g, $3.57/100g
Out of Stock
sale: $5.25, formerly: $5.99
SAVE $0.74
Neal Brothers Foods
Tortillas Organic Nacho Cheese
255 g, $2.06/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Marys Crackers
Super Seed Super Grains Everything Crackers
155 g, $4.52/100g
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Gimme Organic
Organic Roasted Seaweed Snacks, Olive Oil
6x5.0 g, $28.33/100g

sale: $5.00, formerly: $5.25
SAVE $0.25
Allergy Smart
Birthday Cake Cookies
140 g, $3.57/100g
Out of Stock
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Marys Crackers
Organic Crackers Super Seed Classic
155 g, $4.52/100g
Low Stock
sale: $8.10, formerly: $9.00
SAVE $0.90
PC Organics
Organic Chopped Raw Walnuts
200 g, $4.05/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Marys Crackers
Real Thin Organic Crackers Sea Salted
142 g, $4.93/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































