Filters
Oral Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Crest
Pro-Health Advanced Maximum Cavity Protection Mouthwash - Mild Mint - 1L
1 l, $1.05/100ml
sale: $4.99, formerly: $6.99
SAVE $2.00
Tom's of Maine
Toothpaste For Sensitive Teeth Calming Mint
76 ml, $6.57/100ml
Out of Stock
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Beeswax
4.25 g, $127.06/100g
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Crest
Pro Health Densify Mouthwash, Clean Mint
946 ml, $1.11/100ml
sale: $4.99, formerly: $7.99
SAVE $3.00
Tom's of Maine
Whiten Plus Coconut Oil Fluoride Free Toothpaste
85 ml, $5.87/100ml
sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm
3x4.25 g, $91.69/100g
Low Stock
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Crest
3D White Fresh Whitening Mouthwash/Mouth Rinse, Prevents Surface Stains, Kills Millions of Bad Breath Germs, Alcohol-Free, tic Mint Flavor
473 ml, $2.22/100ml
Low Stock
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Oral B
Pro Whitening Brilliance Toothbrushes, Extra Soft, Black and Coral, 2 Count
2 ea, $6.50/1ea
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Burt's Bees
100% Natural Moisturizing Lip Balm, Coconut & Pear And Vanilla Bean - 2 Tubes
4.25 g, $211.53/100g
sale: $10.25, formerly: $10.99
SAVE $0.74
Desert Essence
Natural Tea Tree Oil Ultra Care Mouthwash
473 ml, $2.17/100ml
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Tom's of Maine
Whiten Plus Deep Clean Whitening Toothpaste
85 ml, $5.87/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaFraser Farms
Gravy Meatballs
425 g, $0.59/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Lightly Salted Potato Chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Caramelized Onion and Balsamic Vinegar Flavour Kettle Cooked Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































