Filters
Oral Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Vanilla Bean
4.25 g, $127.06/100g
sale: $32.99, formerly: $45.00
SAVE $12.01
Eco fees apply
Oral B
Pro 500+ Rechargeable Toothbrush
1 ea, $32.99/1ea
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Beeswax
4.25 g, $127.06/100g
sale: $12.50, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Native
Floride Free Toothpaste, Chole & Mint
90 ml, $17.21/100ml
sale: $5.39, formerly: $5.99
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Vanilla Bean
4.25 g, $126.82/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Pomegranate
8.5 g, $105.76/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Watermelon
4.25 g, $127.06/100g
Low Stock
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm With Kokum Butter
4.25 g, $127.06/100g
sale: $5.39, formerly: $5.99
SAVE $0.60
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Birthday Cake
4.25 g, $126.82/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Pomegranate
4.25 g, $127.06/100g
sale: $5.39, formerly: $5.99
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Pomegranate
4.25 g, $126.82/100g
sale: $5.39, formerly: $5.99
SAVE $0.60
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Sweet Peach
4.25 g, $126.82/100g
sale: $32.99, formerly: $39.00
SAVE $6.01
Oral B
Replacement Brush Heads Sensitive &Amp; Gum
3 ea, $11.00/1ea
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Honey
4.25 g, $127.06/100g
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Burt's Bees
100% Natural Origin Tinted Lip Balm, Red Dahlia
4.25 g, $148.00/100g
Low Stock
sale: $5.39, formerly: $5.99
SAVE $0.60
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Dragonfruit Lemon
4.25 g, $126.82/100g
Low Stock
sale: $32.99, formerly: $39.00
SAVE $6.01
Eco fees apply
Oral B
Vitality Pro 400 Rechargeable Toothbrush
1 ea, $32.99/1ea
Low Stock
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Coconut & Pear
4.25 g, $127.06/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
Ritz Snackwich Crackers, Cheese Flavour
304 g, $1.23/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Honey Dijon Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Thin Sliced White Sandwich Bread
600 g, $0.67/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Lightly Salted Potato Chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































