Toothbrushes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Oral B
Pro Whitening Brilliance Toothbrushes, Extra Soft, Black and Coral, 2 Count
2 ea, $6.50/1ea
Low Stock
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Oral B
Pro Whitening Brilliance Toothbrushes, Extra Soft, Black and Coral, 2 Count
2 ea, $6.50/1ea
Low Stock
sale: $18.99, formerly: $20.00
SAVE $1.01
Oral B
Oral B Pro Clean Battery Toothbrush, Sensitive Clean - White
1 ea, $18.99/1ea
sale: $25.00, formerly:
Limit 3, after limit $28.99
Eco fees apply
Oral B
Pro 300 Floss Action Vitality Electric Toothbrush with (1) Floss Action Brush Head, Rechargeable, White
1 ea, $28.99/1ea
Low Stock
sale: $18.99, formerly: $20.00
SAVE $1.01
Oral B
Oral-B Pro 100 3d White, Battery Toothbrush, White
1 ea, $18.99/1ea
Low Stock
sale: $32.99, formerly: $45.00
SAVE $12.01
Eco fees apply
Oral B
Pro 500 + Electric Toothbrush with (1) Cross Action Brush Head and (1) Sensitive Clean Brush Head, Rechargeable, Black
1 ea, $32.99/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaFraser Farms
Gravy Meatballs
425 g, $0.59/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Lightly Salted Potato Chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Caramelized Onion and Balsamic Vinegar Flavour Kettle Cooked Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































