Filters
Oral Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Crest
Toothpaste 3DWhite Deep Stain Remover Ultra White
67 ml, $19.39/100ml
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Crest
Pro-Health Sensitive and Gum All Day ProtectionToothpaste 2x- Sensitivity Toothpaste
220 ml, $5.90/100ml
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Oral B
Pro Whitening Brilliance Toothbrushes, Extra Soft, Black and Coral, 2 Count
2 ea, $6.50/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Listerine
Smart Rinse Mint
500 ml, $1.60/100ml
Low Stock
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Crest
Bacteria Guard Plus Mouthwash with 1.5% Hydrogen Peroxide, Mint 1L
1 l, $0.85/100ml
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Crest
Toothpaste 3dwhite Deep Stain Remover Dazzling Mint
67 ml, $19.39/100ml
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Oral B
Glide Pro-Health Comfort Plus Floss
1 ea, $12.99/1ea
sale: $7.50, formerly:
Limit 6, after limit $8.99
Sensodyne
Active Shield – Mint Toothpaste
75 ml, $11.99/100ml
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Crest
Mouthwash Pro Health Multi-Protection, 6-in-1 benefits, Alcohol Free, Anticavity Fluoride Mouthwash, Clean Mint
1 l, $1.05/100ml
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Crest
3d White Brilliance Teeth Whitening Purple Toothpaste
85 ml, $9.99/100ml
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Crest
3D White Brilliance Choal Toothpaste
85 ml, $9.99/100ml
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.99
Oral B
Battery Powered Toothbrush Gum Care, 1 Count, Colours May Vary
1 ea, $10.99/1ea
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Crest
3D White Advanced Toothpaste, Arctic Fresh, 3 Pack
210 ml, $5.00/100ml
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Crest
Pro Health Mouthwash, Clean Mint
1.5 l, $0.70/100ml
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Crest
3D White Whitening Mouthwash
1000 ml, $1.30/100ml
Out of Stock
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Crest
Pro-Health Multi-Protection Alcohol Free Mouthwash, Cool Wintergreen
1 l, $0.85/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaFraser Farms
Gravy Meatballs
425 g, $0.59/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Lightly Salted Potato Chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Caramelized Onion and Balsamic Vinegar Flavour Kettle Cooked Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































