Filters
Oral Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.99, formerly: $6.99
SAVE $2.00
Tom's of Maine
Clean & Fresh Fluoride Free Toothpaste, Fennel
85 ml, $5.87/100ml
Low Stock
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Oral B
Advanced Clean Toothbrushes, Medium, 4 ct
4 ea, $2.62/1ea
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Desert Essence
Toothpaste, Natural Tea Tree Oil
176 g, $4.83/100g
sale: $9.25, formerly: $9.99
SAVE $0.74
Tom's of Maine
Wicked Fresh Cool Mountain Mint Natural Fluoride-Free Mouthwash
473 ml, $1.96/100ml
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Desert Essence
Activated Charcoal Toothpaste Fresh Mint
184.84 ml, $4.60/100ml
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Crest
3D WhiteToothpaste, Deep Stain Remover
45 ml, $23.31/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaFraser Farms
Gravy Meatballs
425 g, $0.59/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Lightly Salted Potato Chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Caramelized Onion and Balsamic Vinegar Flavour Kettle Cooked Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































