Filters
Oral Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Sensodyne
Whitening Plus Tartar Fighting Toothpaste For Sensitive Teeth
135 ml, $5.55/100ml
sale: $6.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Sensodyne
Multiaction Plus Whitening Toothpaste
135 ml, $5.55/100ml
sale: $7.50, formerly:
Limit 6, after limit $8.99
Sensodyne
Sensitivity Gum & Enamel Mint Toothpaste
75 ml, $11.99/100ml
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Crest
3D White Advanced, Whitening Toothpaste Radiant Mint, Pack of 3
210 ml, $5.00/100ml
sale: $1.99, formerly: $2.99
SAVE $1.00
Colgate
Anticavity Fluoride Toothpaste Bubbling Cauldron Bubble Fruit
75 ml, $2.65/100ml
Low Stock
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Crest
3D White Toothpaste, Vibrant Peppermint
85 ml, $9.99/100ml
sale: $7.50, formerly:
Limit 6, after limit $8.99
Sensodyne
Rapid Relief - Extra Fresh (Toothpaste)
75 ml, $11.99/100ml
sale: $7.50, formerly:
Limit 6, after limit $8.99
Sensodyne
Active Shield – Whitening Toothpaste
75 ml, $11.99/100ml
sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Tom's of Maine
Whole Care Natural Toothpaste Fluoride Free, Spearmint
85 ml, $5.87/100ml
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Crest
Pro-Health Smooth Formula Toothpaste, Clean Mint Paste, Pack of 3
390 ml, $2.69/100ml
Low Stock
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Crest
Scope Toothpaste, Value Pack
360 ml, $2.91/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g
Low Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Honey Dijon Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































