Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $23.19, formerly: $28.99
SAVE $5.80
Cold FX
Cold Remedy, Extra Strength
45 ea, $0.52/1ea

sale: $24.29, formerly: $26.99
SAVE $2.70
Reactine
Regular Strength Allergy Cetirizine Hydrochloride 5 mg Tablets
36 ea, $0.67/1ea

sale: $15.50, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Advil
Arthritis Pain Extra Strength Liquigel
45 ea, $0.37/1ea
sale: $23.39, formerly: $28.49
SAVE $5.10
Reactine
Extra Strength Rapid Dissolve Tablets
24 ea, $0.97/1ea
Low Stock
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Eco fees apply
Pedialyte
Electrolyte Oral Rehydration Solution, Unflavoured
1 l, $1.20/100ml
Low Stock
sale: $13.99, formerly: $17.49
SAVE $3.50
Mucinex
Chest Congestion, 12 Hour Extended-Release Bi-Layer Tablets, Expectorant 600mg
20 ea, $0.70/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































