Sleep & Snoring Aids
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $27.00, formerly: $28.99
SAVE $1.99
Natural Calm
Specifics a Naturally Relaxing Nighttime Drink Wildberry Flavor
113 g, $23.89/100g
Low Stock

sale: $25.75, formerly: $26.99
SAVE $1.24
Prepared in Canada
Genuine Health
Deep Sleep With Reishi Mushroom
60 ea, $0.43/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































