Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Pedialyte
Electrolyte Powder Sticks, Fruit Punch
1 ea, $12.99/1ea
sale: $35.99, formerly: $39.99
SAVE $4.00
Reactine
Extra Strength Rapid Dissolve Tablets
48 ea, $0.75/1ea
sale: $32.49, formerly: $34.99
SAVE $2.50
Gaviscon
Extra Strength Foamtabs, Acid/Heartburn Relief
120 ea, $0.27/1ea
$12.00 Member Price
, formerly: $14.99$13.99 Non-Members
SAVE $1.00
Systane
Lubricant Eye Drops Hydration
10 ml, $139.90/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































