Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $15.50, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Advil
Liqui-Gels (Capsules)
72 ea, $0.23/1ea

sale: $11.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Tylenol
Extra Strength Cold Day/Night EZTabs, Acetaminophen 500 mg
40 ea, $0.36/1ea

sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $17.99
Tylenol
500 Mg EZ Tablets
150 ea, $0.12/1ea

sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Kerr's
Cough Drops, Menthol & Eucalyptus, 30 Lozenges
30 ea, $0.12/1ea
sale: $5.19, formerly: $6.49
SAVE $1.30
Cepacol
Sensations Honey and Lemon, Sore Throat Lozenges
16 ea, $0.32/1ea
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Fisherman's Friend
Lozenges Mint Sugar Free
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points

sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Kerr's
Black Licorice Cough Drops
30 ea, $0.12/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































