Health & Wellness
Health & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Health & Beauty
Stock up on everyday health and beauty essentials.
sale: $33.59, formerly: $41.99
SAVE $8.40
Gillette
Extra Smooth Women's Razor Blade Refills, 8 Count
8 ea, $4.20/1ea

sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Prepared in CanadaAveeno
Daily Moisturizing Body Wash for Sensitive Skin
532 ml, $2.10/100ml
sale: $13.00, formerly: $14.00
SAVE $1.00
Native
Moisturizing Shampoo, Coconut and Vanilla
488 ml, $2.66/100ml
sale: $6.50, formerly:
Limit 6, after limit $10.99
Colgate
Extra Clean Full Head Toothbrush, Soft (Value Pack)
1 ea, $10.99/1ea

sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $13.49
Prepared in CanadaAveeno
Daily Moisturizing Lotion, Fragrance Free
532 ml, $2.54/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.99$14.00 Non-Members
SAVE $1.99
Native
Natural Body Wash, Coconut and Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.63/100ml
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $16.99
SAVE $4.00
Dove
Body Wash with Pump for the driest skin
905 ml, $1.44/100ml

sale: $15.59, formerly: $16.56
SAVE $0.97
Prepared in CanadaCetaphil
Daily Advance Ultra Hydrating Lotion
473 ml, $3.30/100ml
Health Care

sale: $15.50, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Prepared in CanadaAdvil
Liqui-Gels (Capsules)
72 ea, $0.23/1ea

sale: $11.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Prepared in CanadaTylenol
Extra Strength Cold Day/Night EZTabs, Acetaminophen 500 mg
40 ea, $0.36/1ea

sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $17.99
Prepared in CanadaTylenol
500 Mg EZ Tablets
150 ea, $0.12/1ea

sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Prepared in CanadaKerr's
Cough Drops, Menthol & Eucalyptus, 30 Lozenges
30 ea, $0.12/1ea
sale: $5.19, formerly: $6.49
SAVE $1.30
Cepacol
Sensations Honey and Lemon, Sore Throat Lozenges
16 ea, $0.32/1ea
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Fisherman's Friend
Lozenges Mint Sugar Free
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points

sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Prepared in CanadaKerr's
Black Licorice Cough Drops
30 ea, $0.12/1ea
Nutrition & Wellness
sale: $12.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.99
Eco fees apply
Premier
Protein Chocolate High Protein Shake 4 Pack
4x325.0 ml, $1.15/100ml
sale: $12.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.99
Eco fees apply
Premier
Protein Vanilla Nutritional Supplement 4 Pack
4x325.0 ml, $1.15/100ml

$15.99
Prepared in CanadaJamieson
Vitamin B12 1,200 Mcg Timed Release Tablets
80 ea, $0.20/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $29.00, formerly: $31.99
SAVE $2.99
Subscribe & EarnRXBar
Protein Bar, Peanut Butter
12x52.0 g, $4.65/100g
Low Stock

sale: $34.59, formerly: $43.99
SAVE $9.40
Prepared in CanadaPerfect Sports
Diesel New Zealand Whey Protein + Vanilla Ice Cream Flavour
908 g, $3.81/100g

$24.49
Prepared in CanadaJamieson
Vitamin B12 1,000 mcg Fast Dissolving Tablets
150 ea, $0.16/1ea
PC Optimum Offer
sale: $12.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.99
Eco fees apply
Premier Protein
Caramel High Protein Shake
4x325.0 ml, $1.15/100ml
Low Stock
sale: $12.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.99
Eco fees apply
Premier Protein
Shakes Café Latte
4x325.0 ml, $1.15/100ml
sale: $12.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.99
Eco fees apply
Premier Protein
High Protein Shake Strawberries & Cream
325 ml, $4.61/100g
sale: $4.00, formerly:
Limit 12, after limit $4.79
Quest
Tortilla Style Protein Chips - Nacho Cheese
32 g, $14.97/100g



























































































































































