Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.50, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Advil
Arthritis Pain Extra Strength Liquigel
45 ea, $0.37/1ea

sale: $15.50, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Advil
Regular Strength Minigels For Headaches And Pain Relief, 70 Count
70 ea, $0.24/1ea
$12.00 Member Price
, formerly: $14.99$13.99 Non-Members
SAVE $1.00
Systane
Ultra High Performance Lubricant Eye Drops
10 ml, $139.90/100ml
sale: $31.44, formerly: $36.99
SAVE $5.55
Restoralax
Powder Laxative, Effective Relief, No Taste, No Grit 45 doses
1 ea, $4.11/100g
Out of Stock
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Fisherman's Friend
Lozenges Orange Spice Sugar Free
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points
sale: $22.99, formerly: $23.99
SAVE $1.00
Metamucil
Daily Fibre Supplement, Real Sugar, Orange Flavour Psyllium Husk Powder, 72 Servings
861 g, $2.67/100g

sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Kerr's
Cough Drops Wild Cherry With Menthol & Eucalyptus
20 ea, $0.17/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
Low Stock

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































