Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Eco fees apply
Pedialyte
Electrolyte Drink, Oral Rehydration Solution, Fruit
1 l, $1.20/100ml
Low Stock
sale: $26.99, formerly: $28.99
SAVE $2.00
Metamucil
Daily Fibre Gummies, Orange Flavour, Plant Based Fibre Supplement, 72 Count
72 ea, $0.37/1ea
Low Stock
sale: $5.19, formerly: $6.49
SAVE $1.30
Cepacol
Sensations Sore Throat and Blocked Nose, Sore Throat Lozenges
16 ea, $0.32/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































