Vitamins, Minerals and Supplements
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $16.79, formerly: $18.89
SAVE $2.10
Nature's Way
Less Stress Stress Relief Ashwagandha Mixed Berry Flavour
60 ea, $0.28/1ea
sale: $34.75, formerly: $36.99
SAVE $2.24
Natural Calm
Original Unflavoured A Magnesium Powder Supplement
226 g, $15.38/100g
Low Stock
sale: $23.19, formerly: $28.99
SAVE $5.80
NutraSea
Omega 3 EPA and DHA One Daily Liquid Gels 30 count, Fresh Mint
30 ea, $0.77/1ea
Low Stock
sale: $37.49, formerly: $49.99
SAVE $12.50
Renew Life
Ultimate Flora Extra Care Probiotic, 50 Billion Active Cultures, 30 Vegetarian capsules
30 ea, $1.25/1ea
Low Stock

sale: $17.00, formerly: $18.99
SAVE $1.99
Om
Reishi Mushroom Superfood Powder
60 g, $28.33/100g
Low Stock
sale: $31.50, formerly: $32.99
SAVE $1.49
Nature's Way
Cold And Flu Care Sambucus Organic
240 ml, $13.13/100ml
Low Stock
sale: $31.49, formerly: $34.99
SAVE $3.50
Renew Life
Ultimate Flora Daily Care™ Probiotic, 30 Billion Active Cultures, 30 Vegetarian capsules
30 ea, $1.05/1ea
Low Stock
sale: $29.59, formerly: $33.29
SAVE $3.70
NutraSea
Omega 3 High DHA Liquid Gels 60 count, Fresh Mint
60 ea, $0.49/1ea
Low Stock

sale: $44.00, formerly: $46.99
SAVE $2.99
Genuine Health
Omega3+ Triple Strength + D3, Omega 3 Fish Oil
60 ea, $0.73/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































