Vitamins, Minerals and Supplements
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $17.75, formerly: $19.99
SAVE $2.24
Nature's Way
Sambucus, Cold and Flu Care Standardized Elderberry Organic 120ml Syrup
120 ml, $14.79/100ml
Low Stock
sale: $15.50, formerly: $16.99
SAVE $1.49
Nature's Way
Sambucus, Cold and Flu Care Standardized Elderberry Kids 120ml Syrup
120 ml, $12.92/100ml
Low Stock
sale: $25.59, formerly: $31.99
SAVE $6.40
Nature's Way
Magnesium Glycinate Plus 110 Mg
120 ea, $0.21/1ea
Low Stock
sale: $29.75, formerly: $31.99
SAVE $2.24
Ascenta
Omega-3 Liquid Crisp Apple Flavour
200 ml, $14.88/100ml
sale: $17.59, formerly: $19.79
SAVE $2.20
Nature's Way
Magnesium Mixed Berry Flavour
60 ea, $0.29/1ea
Low Stock

sale: $25.75, formerly: $26.99
SAVE $1.24
Genuine Health
Deep Sleep With Reishi Mushroom
60 ea, $0.43/1ea
Low Stock
sale: $34.75, formerly: $36.99
SAVE $2.24
Natural Calm
A Magnesium Powder Supplement Orange Flavour
226 g, $15.38/100g
Low Stock
sale: $37.49, formerly: $49.99
SAVE $12.50
Renew Life
Ultimate Flora Women's Extra Care Probiotic, 50 Billion Active Cultures, 30 Vegetarian capsules
30 ea, $1.25/1ea
sale: $26.50, formerly: $27.99
SAVE $1.49
Nature's Way
Sambucus Cold & Flu Relief Elderberry Kids Gummies
60 ea, $0.44/1ea
sale: $18.25, formerly: $19.99
SAVE $1.74
A Vogel
Nasal Spray Sinus
20 ml, $91.25/100ml
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $47.99, formerly: $50.99
SAVE $3.00
Nature's Way
Dry Eye Targeted Omega-3 Fresh Mint Flavour
120 ea, $0.40/1ea
Low Stock
sale: $31.49, formerly: $34.99
SAVE $3.50
Renew Life
Ultimate Flora Women's Daily Care Probiotic, 25 Billion Active Cultures, 30 Vegetarian capsules
30 ea, $1.05/1ea
Low Stock
sale: $30.25, formerly: $32.99
SAVE $2.74
Nature's Way
Fortify Optima, Women's Probiotic 30 count
30 ea, $1.01/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































