Vitamins, Minerals and Supplements
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $22.50, formerly: $23.99
SAVE $1.49
Natural Calm
Ionic Magnesium Citrate Powder Kids Organic Raspberrry-Lemon Flavour
113 g, $19.91/100g
Low Stock
sale: $20.79, formerly: $25.99
SAVE $5.20
Nature's Way
Milk Thistle 60 Vegetarian Capsules
60 ea, $0.35/1ea
Low Stock
sale: $34.75, formerly: $36.99
SAVE $2.24
Natural Calm
Sweet Lemon Flavour A Magnesium Powder Supplement
226 g, $15.38/100g
Low Stock
sale: $62.99, formerly: $75.99
SAVE $13.00
Renew Life
Ultimate Flora Women's Extra Care Probiotic, 50 Billion Active Cultures, 60 Vegetarian capsules
60 ea, $1.05/1ea
Low Stock

sale: $39.99, formerly: $44.99
SAVE $5.00
VITAL PROTEINS
Collagen Creamer, Vanilla-flavoured
303 g, $13.20/100g
Low Stock
sale: $26.99, formerly: $31.99
SAVE $5.00
Renew Life
Ultimate Flora Ultimate Care Probiotic, 100 Billion Active Cultures, 14 Vegetarian capsules
14 ea, $1.93/1ea

sale: $52.99, formerly: $59.99
SAVE $7.00
VITAL PROTEINS
Marine Collagen Peptides Powder
221 g, $23.98/100g
Low Stock
sale: $31.19, formerly: $34.31
SAVE $3.12
Nature's Way
NutraVege, Omega 3 Vitamin D, Plant Based Liquid 200 mL
200 ml, $15.60/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































