Vitamins, Minerals and Supplements
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $31.99, formerly: $35.99
SAVE $4.00
NutraSea
Vitamin D Omega 3 EPA and DHA Liquid Gels 100 count, Fresh Mint
100 ea, $0.32/1ea
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $13.49
SAVE $1.50
Nature's Way
Ginger Root 100 Vegetarian Capsules
100 ea, $0.12/1ea
sale: $28.50, formerly: $31.99
SAVE $3.49
Ascenta
Liquid Omega 3 High DHA 200ml, Juicy Citrus
200 ml, $14.25/100ml
sale: $53.59, formerly: $66.99
SAVE $13.40
NutraSea
Vitamin D Omega 3 EPA and DHA Liquid Gels 150 count, Fresh Mint
150 ea, $0.36/1ea
Low Stock

sale: $17.00, formerly: $18.99
SAVE $1.99
Om
Lion's Mane Mushroom Superfood Powder
60 g, $28.33/100g
Low Stock

sale: $65.99, formerly: $69.99
SAVE $4.00
VITAL PROTEINS
Bovine Collagen Peptides Powder
567 g, $11.64/100g
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Nature's Way
Nature'S Way Zinc Lozenges 60Ct
60 ea, $0.17/1ea
Low Stock
sale: $26.50, formerly: $27.99
SAVE $1.49
Nature's Way
Sambucus Cold & Flu Relief Elderberry Adult Gummies
60 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $27.00, formerly: $28.99
SAVE $1.99
Natural Calm
Specifics a Naturally Relaxing Nighttime Drink Wildberry Flavor
113 g, $23.89/100g
Low Stock
sale: $16.79, formerly: $18.89
SAVE $2.10
Nature's Way
Sleep Well Sleep Aid Melatonin Mixed Berry Flavour
60 ea, $0.28/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































