Vitamins, Minerals and Supplements
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.99, formerly: $13.00
SAVE $1.01
Blume
Superbelly Gut-Building Hydration Powder Strawberry Hibiscus
28 g, $42.82/100g
sale: $11.99, formerly: $13.00
SAVE $1.01
Blume
Superbelly Gut-Building Hydration Powder Açaí Pomegranate
28 g, $42.82/100g
sale: $52.99, formerly: $59.99
SAVE $7.00
VITAL PROTEINS
Marine Collagen Peptides Powder
221 g, $23.98/100g
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $13.00
SAVE $1.01
Blume
Gut-Building Hydration Powder Mango Passion Fruit
15x4.0 g, $19.98/100g
sale: $65.99, formerly: $69.99
SAVE $4.00
VITAL PROTEINS
Bovine Collagen Peptides Powder
567 g, $11.64/100g
Low Stock

$29.99
Eco fees apply
Bio K+
Bio-K+ Organic Rice, Blueberry 6-Pack
6x98.0 g, $5.10/100g
Low Stock
sale: $17.50, formerly: $18.99
SAVE $1.49
A Vogel
Sore Throat Spray Cold & Flu
30 ml, $58.33/100ml
3,000 PC Optimum Points

$29.99
Eco fees apply
Bio K+
BIO-K+ Fermented Milk Probiotic, Original
6x98.0 g, $5.10/100g
Low Stock
sale: $38.25, formerly: $40.99
SAVE $2.74
Natural Calm
Magnesium Gummies Raspberry Lemon Flavour
120 ea, $0.32/1ea
Low Stock
sale: $19.25, formerly: $20.99
SAVE $1.74
A Vogel
Tablets Cold & Flu Extra Strength
30 ea, $0.64/1ea
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $28.25, formerly: $31.99
SAVE $3.74
NutraSea
Vitamin D Liquid Omega 3 EPA and DHA 200ml, Grapefruit Tangerine
200 ml, $14.13/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































