Vitamins, Minerals and Supplements
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.99, formerly: $13.00
SAVE $1.01
Blume
Superbelly Gut-Building Hydration Powder Strawberry Hibiscus
28 g, $42.82/100g
sale: $11.99, formerly: $13.00
SAVE $1.01
Blume
Superbelly Gut-Building Hydration Powder Açaí Pomegranate
28 g, $42.82/100g
sale: $52.99, formerly: $59.99
SAVE $7.00
VITAL PROTEINS
Marine Collagen Peptides Powder
221 g, $23.98/100g
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $13.00
SAVE $1.01
Blume
Gut-Building Hydration Powder Mango Passion Fruit
15x4.0 g, $19.98/100g
sale: $65.99, formerly: $69.99
SAVE $4.00
VITAL PROTEINS
Bovine Collagen Peptides Powder
567 g, $11.64/100g
Low Stock

$29.99
Eco fees apply
Bio K+
Bio-K+ Organic Rice, Blueberry 6-Pack
6x98.0 g, $5.10/100g
Low Stock
sale: $17.50, formerly: $18.99
SAVE $1.49
A Vogel
Sore Throat Spray Cold & Flu
30 ml, $58.33/100ml
3,000 PC Optimum Points

$29.99
Eco fees apply
Bio K+
BIO-K+ Fermented Milk Probiotic, Original
6x98.0 g, $5.10/100g
Low Stock
sale: $38.25, formerly: $40.99
SAVE $2.74
Natural Calm
Magnesium Gummies Raspberry Lemon Flavour
120 ea, $0.32/1ea
Low Stock
sale: $19.25, formerly: $20.99
SAVE $1.74
A Vogel
Tablets Cold & Flu Extra Strength
30 ea, $0.64/1ea
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $28.25, formerly: $31.99
SAVE $3.74
NutraSea
Vitamin D Liquid Omega 3 EPA and DHA 200ml, Grapefruit Tangerine
200 ml, $14.13/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































