Filters
Snacks, Chips & Candy
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $5.25
SAVE $0.25
Allergy Smart
Oatmeal Raisin Cookies
140 g, $3.57/100g
Low Stock
sale: $10.35, formerly: $11.50
SAVE $1.15
PC Organics
Organic Sliced Almonds
200 g, $5.18/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Camino
Organic Dark Chocolate Bar, Almonds 55%
100 g, $7.00/100g
sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Kii Naturals
Artisan Crisps Rosemary Pistachio With Thick Oats
150 g, $4.33/100g
sale: $5.50, formerly: $8.99
SAVE $3.49
Glutenull
Buckwheat Chocolate Cookies
132 g, $4.17/100g
Low Stock
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Camino
Milk-Style Chocolate Hazelnut & Salted Caramel 43 % Cacao
80 g, $8.75/100g

sale: $10.00, formerly: $10.49
SAVE $0.49
Yumi Organics
Probiotique Dark Choco Trail Mix
175 g, $5.71/100g
sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Kii Naturals
Organic Raisin, Rosemary & Pumpkin Seed Artisan Crisps
150 g, $4.33/100g

sale: $10.00, formerly: $10.49
SAVE $0.49
Yumi Organics
Probiotique Maple Pecan Crunch
175 g, $5.71/100g
Low Stock
sale: $16.20, formerly: $18.00
SAVE $1.80
PC Organics
Organic Raw Pine Nuts
150 g, $10.80/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g
sale: $6.44, formerly: $8.00
SAVE $1.56
Nescafe
RICH Instant Coffee, From Pure Coffee
170 g, $3.79/100g
500 PC Optimum Points

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Wieners
375 g, $1.60/100g
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































