Filters
Oral Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.50, formerly:
Limit 6, after limit $8.99
Pronamel
Intensive Enamel Repair Clean Mint Toothpaste
75 ml, $11.99/100ml
sale: $7.50, formerly:
Limit 6, after limit $8.99
Pronamel
Intensive Enamel Repair Extra Fresh Toothpaste
75 ml, $11.99/100ml
sale: $7.50, formerly:
Limit 6, after limit $8.99
Pronamel
Intensive Enamel Repair Whitening Toothpaste
75 ml, $11.99/100ml
$159.99
Eco fees apply
Oral B
iO Kids Rechargeable Electric Powered Toothbrush, Stitch
1 ea, $159.99/1ea
Low Stock
sale: $31.99, formerly: $40.00
SAVE $8.01
Eco fees apply
Oral B
Kid's Rechargeable Toothbrush, Ages 3+
1 ea, $31.99/1ea
sale: $32.99, formerly: $40.00
SAVE $7.01
Oral B
Kids Electric Toothbrush featuring Marvel's Spiderman, for Kids 3+
1 ea, $32.99/1ea
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Colgate
Max Fresh Knockout Toothpaste
52 ml, $3.44/100ml
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Colgate
MaxFresh Toothpaste, Cool Mint
52 ml, $3.44/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
1,000 PC Optimum Points
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Lightly Salted Potato Chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































