Filters
Oral Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Colgate
Extra Clean Toothbrush, Medium
1 ea, $1.79/1ea
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Colgate
Extra Clean Toothbrush, Soft
1 ea, $1.79/1ea
sale: $6.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Sensodyne
Extra Fresh Toothpaste
110 ml, $6.81/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.29
SAVE $0.29
Tom's of Maine
Fluoride Free Toddler Training Toothpaste
38 ml, $15.79/100ml
Low Stock
sale: $6.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Listerine
Fresh Burst Antiseptic Mouthwash
1 l, $0.80/100ml
sale: $6.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Sensodyne
Gentle Whitening Toothpaste
110 ml, $6.81/100ml
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Oral B
Glide Complete with Outlast Mint Flavour Floss Picks, 150 Count
150 ea, $0.07/1ea
Out of Stock

sale: $6.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Listerine
Green Tea Zero Antiseptic Mouthwash
1 l, $0.80/100ml
sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Burt's Bees
Hydrating Lip Oil With Passion Fruit Oil
7.98 g, $90.10/100g
Low Stock
sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Burt's Bees
Hydrating Lip Oil With Sweet Almond Oil
7.98 g, $90.10/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
1,000 PC Optimum Points
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Lightly Salted Potato Chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































