Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $32.99 MIN 2
, formerly: $37.99
Life Brand
Mint Nicotine Gum 2 mg 105 Chewing Gums
105 ea, $0.36/1ea
Low Stock

sale: $55.99, formerly: $69.99
SAVE $14.00
Cold FX
Extra, 100 Capsules
100 ea, $0.56/1ea
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Eco fees apply
Pedialyte
Electrolyte Oral Rehydration Solution, Grape
1 l, $1.20/100ml
Out of Stock
sale: $27.00, formerly: $28.99
SAVE $1.99
Natural Calm
Specifics a Naturally Relaxing Nighttime Drink Wildberry Flavor
113 g, $23.89/100g
Low Stock
sale: $17.75, formerly: $19.99
SAVE $2.24
Nature's Way
Sambucus, Cold and Flu Care Standardized Elderberry Organic 120ml Syrup
120 ml, $14.79/100ml
Low Stock

sale: $23.19, formerly: $28.99
SAVE $5.80
Cold FX
Orange 200 mg 45 Chewable Tablets
45 ea, $0.52/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































