Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$18.99
Benefibre
Prebiotic Fibre Supplement Powder, Stick Packs
28 ea, $0.68/1ea
5,000 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $10.99, formerly: $12.49
SAVE $1.50
Deep Relief
Ice Pain Relief Gel
255 g, $4.31/100g
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $19.99
Tylenol
Precise Pain Relief Cream
113 g, $17.69/100g
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Fisherman's Friend
Lozenges Original Extra Strong
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points

sale: $31.49, formerly: $33.99
SAVE $2.50
Gaviscon
Heartburn Relief, Extra Strength Liquid Fruit
600 ml, $5.25/100ml
sale: $10.99, formerly: $12.49
SAVE $1.50
Deep Relief
Extra Strength Warming Heat Pain Relief Patches
6 ea, $1.83/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $6.44, formerly: $8.00
SAVE $1.56
Nescafe
RICH Instant Coffee, From Pure Coffee
170 g, $3.79/100g
500 PC Optimum Points

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































