Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Lotus
Cookies, Biscoff Small Biscuit 12 x 2 Pocket
186 g, $2.15/100g
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Mini Golden Sandwich Cookies, Made in a Peanut-Free Facility
200 g, $2.25/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Garden Herb
120 g, $2.50/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Barbecue Flavour
177 g, $2.54/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Pokemon Cocoa Snack packs, Made in a Peanut-Free Facility
150 g, $2.99/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Dare
Breton Simple Goodness Sea Salt & Olive Oil Crackers
180 g, $1.67/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Brown Rice Chips, Spicy Dill Pickle
90 g, $4.99/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Brown Rice Chips, Cheddar Jalapeño
90 g, $4.99/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Garlic, Parmesan, & Herb Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Christie
Good Thins, Sea Salt & Pepper, Gluten Free Rice Crackers
100 g, $5.49/100g
sale: $2.28, formerly:
Limit 8, after limit $2.79
Garden
Cream Wafers, Strawberry Flavour
200 g, $1.40/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
POKEMON HONEY SNAK PAK, peanut free so they’re the perfect snack for the school lunchbox
150 g, $2.99/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Dare
Bear Paws Veggies + Fruits Strawberry & Yogurt Cookies
168 g, $2.08/100g
sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Dare
Bear Paws Minis Oatmeal Chocolate Chip Cookies
186 g, $1.88/100g
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Kelloggs
Flatbread Sea Salt & Olive Oil Flavour
247 g, $1.82/100g
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Leclerc
Celebration Butter Cookies Strawberry & Creme Truffle
240 g, $1.88/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Mini Pita Crackers, Sea Salt
142 g, $2.46/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
CRISPERS, Chili Lime Crackers, Salty Snacks, Baked In Canada
145 g, $3.10/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.19/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Honey Dijon Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Thin Sliced White Sandwich Bread
600 g, $0.67/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































