Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Crunch, Zesty Cheddar Ranch Flavor, Baked Snack Crackers
191 g, $2.09/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Crunch, Sharp White Cheddar, Baked Snack Crackers
191 g, $2.09/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Baked Snack Crackers Extra Cheesy Flavour
200 g, $2.00/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Olive Oil & Sea Salt
120 g, $2.50/100g
sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Dare
Bear Paws Rainbow Chip Cookies
210 g, $1.67/100g
Out of Stock

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Dare
Ultimate Fudge Chocolate Cookies
290 g, $1.21/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy! Rainbow Chocolate Chip Cookies, 6 Mini Snak Pak
144 g, $3.12/100g

sale: $2.50, formerly: $3.75
SAVE $1.25
Dare
Veggie Crisps All Dressed
100 g, $2.50/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
TRISCUIT Thin Crisp Garlic Parmesan Crackers
200 g, $1.88/100g
sale: $3.98, formerly: $4.99
SAVE $1.01
Glico
Pocky Strawberry Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
144 g, $2.76/100g
Out of Stock
sale: $3.98, formerly: $4.99
SAVE $1.01
Glico
Pocky Chocolate Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
156 g, $2.55/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Dare
Whippet Black Forest Cookies
285 g, $1.23/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Parmesan Cheese & Garlic Swiss Sticks
100 g, $3.50/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
TRISCUIT Dill Sea Salt & Olive Oil Crackers
200 g, $1.88/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy! Mini Rainbow Chocolate Chip Cookies
200 g, $2.25/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Dare
Breton Bites Veggie Crackers On the Go Packs
132 g, $2.27/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Snack Crackers Sour Cream & Onion
177 g, $2.54/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Leclerc
Finger Cookies Milk Chocolate
240 g, $1.88/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Mini Golden Cookies, Snack Pack, School Snacks
150 g, $2.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Christie
Good Thins, Multigrain, Gluten Free Rice Crackers, light flavorful crunch
100 g, $5.49/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Dare
Whippet Original Cookies
250 g, $1.40/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
CHIPS AHOY! Mini Original Chocolate Chip Cookies
200 g, $2.25/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Dare
Vinta Snacks Original Crackers
200 g, $1.50/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Dare
Breton Bites Original Crackers
200 g, $1.50/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Leclerc
Wafer Cookies Vanilla
240 g, $1.88/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.19/100ml
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Honey Dijon Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Thin Sliced White Sandwich Bread
600 g, $0.67/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































