Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$6.00 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
Lesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Almond Flour Rosemary Raisin
150 g, $5.33/100g
sale: $5.50, formerly: $5.99
SAVE $0.49
Milka
Sponge Cakes With Cocoa Filling In Chocolate Choc & Choc
150 g, $3.67/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Crispers Dill Pickle Flavour, Salty Snacks, Is It a Chip or a Cracker
145 g, $3.10/100g
Out of Stock

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Crispers Salt and Vinegar Crackers, Baked Snacks
145 g, $3.10/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Crispers BBQ Flavour, Barbeque Salty Snacks
145 g, $3.10/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Crispers, Ranch Flavour, Salty Snacks
145 g, $3.10/100g
sale: $4.48, formerly:
Limit 8, after limit $4.49
Orion
Seaweed Flavour Cracker Marine Boy
160 g, $2.81/100g
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Fudge Covered Crackers Baked in Canada
212 g, $2.12/100g
Out of Stock
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, White Fudge Covered Sandwich Cookies
240 g, $1.87/100g
Out of Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Dare
Bear Paws Veggies + Fruits Oatmeal Cookies
168 g, $3.27/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hotdog Buns 12pk
12x52.0 g, $0.64/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































