Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Baked Snack Crackers White Cheddar
200 g, $2.00/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Crispers Dill Pickle Flavour, Salty Snacks, Is It a Chip or a Cracker
145 g, $3.10/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
Ritz Snackwich Crackers, Cheese Flavour
304 g, $1.23/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
RITZ Bits Sandwiches Cheese Flavoured Snack Crackers
162 g, $2.31/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Black Pepper & Sea Salt Crackers
185 g, $1.89/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
WHEAT THINS Original Crackers, Baked with the goodness of wheat
180 g, $2.08/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $2.08/100g
sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Dare
Breton Gluten Free Garden Vegetable Crackers
135 g, $2.22/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Soft Baked Chocolate Chip Cookies
300 g, $1.50/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Triscuit
TRISCUIT Thin Crisps Zesty Jalepeno Crackers
200 g, $1.88/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Crisp & Thin Vegetable Crackers
225 g, $1.56/100g
sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Dare
Breton Gluten Free Original with Flax Crackers
135 g, $2.22/100g
Low Stock
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Cheddar
177 g, $2.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Dare
Whippet Strawberry Cookies
285 g, $1.23/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Christie
Good Thins, Sesame, Gluten Free Rice Crackers, light flavorful crunch
100 g, $5.49/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Peanut Butter Chunk Cookies
300 g, $1.50/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Baked Snack Crackers Mix Xtreme Cheddar + Pretzel
180 g, $2.50/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Dare
Breton Simple Goodness Dill & Herb Crackers
180 g, $1.67/100g
sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Dare
Breton Gluten Free Herb and Garlic Crackers
135 g, $2.22/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Leclerc
Celebration Butter Cookies Dark Chocolate
240 g, $1.88/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Korean BBQ Flavour Brown Rice Cakes
90 g, $4.99/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Peek Freans
Pirate Oatmeal Peanut Butter Cookies
300 g, $2.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Dare
Bear Paws Cinnamon Bun Cookies
168 g, $2.08/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Lotus
Cookies, Biscoff Caramelised Sandwich Biscuits with a Biscoff Cream Filling
150 g, $2.66/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaFraser Farms
Gravy Meatballs
425 g, $0.59/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































