Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Mini Golden Cookies, Snack Pack, School Snacks
150 g, $2.99/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Mini Original Chocolate Sandwich Cookies
200 g, $2.25/100g

sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $2.08/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Mini Golden Sandwich Cookies, Made in a Peanut-Free Facility
200 g, $2.25/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Mini Original Chocolate Sandwich Cookies
150 g, $2.99/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy! Mini Rainbow Chocolate Chip Cookies
200 g, $2.25/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
CHIPS AHOY! Mini Original Chocolate Chip Cookies
200 g, $2.25/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Crispers All Dressed Flavour Crackers
145 g, $3.10/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Leclerc
Celebration Butter Cookies Milk Chocolate
240 g, $1.88/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Chocolate Chip Cookie
300 g, $1.50/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
RITZ Bits Sandwiches Cheese Flavoured Snack Crackers
162 g, $2.31/100g

sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
WHEAT THINS Multigrain Crackers, Baked with the goodness of wheat
180 g, $2.08/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
Ritz Snackwich Crackers, Cheese Flavour
304 g, $1.23/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy! Mini Chocolate Chip Cookie Snack Packs
156 g, $2.88/100g

sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
Wheat Thins Vegetable Thins Crackers
180 g, $2.08/100g

sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
WHEAT THINS Original Crackers, Baked with the goodness of wheat
180 g, $2.08/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Flavour Blasted Xtreme Cheddar
180 g, $2.50/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Leclerc
Celebration Butter Cookies Caramel Truffle
240 g, $1.88/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Crunch, Sharp White Cheddar, Baked Snack Crackers
191 g, $2.09/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Dare
Ultimate Maple Crème Cookies
300 g, $1.17/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Crunch, Zesty Cheddar Ranch Flavor, Baked Snack Crackers
191 g, $2.09/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Dare
Breton Bites Veggie Crackers
200 g, $1.50/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Baked Snack Crackers Extra Cheesy Flavour
200 g, $2.00/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Chocolate Chunk Cookie
300 g, $1.50/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Honey Dijon Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.98, formerly: $9.49
SAVE $4.51
Prepared in CanadaDairy Isle
Butter & Margarine, Barrel Churned Unsalted Baking Butter
454 g, $1.10/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Lightly Salted Potato Chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
Ritz Snackwich Crackers, Cheese Flavour
304 g, $1.23/100g























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































