Dog Dry Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $32.00, formerly: $35.49
SAVE $3.49
Iams
Proactive Health Minichunks Lamb & Rice Adult Dry Dog Food
6.8 kg, $0.47/100g
Low Stock
sale: $24.00, formerly: $26.99
SAVE $2.99
Blue Buffalo
Life Protection Formula Adult Dry Dog Food, Lamb and Brown Rice
2.2 kg, $1.09/100g
3,000 PC Optimum Points
sale: $24.00, formerly: $26.99
SAVE $2.99
Blue Buffalo
Life Protection Formula Adult Small Breed Healthy Weight Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice
2.2 kg, $1.09/100g
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $24.99, formerly: $26.99
SAVE $2.00
Pedigree
Dog Food, Dry Food For Puppy With Chicken, Rice & Vegetable Flavour
6350 g, $0.39/100g
sale: $32.00, formerly: $35.49
SAVE $3.49
Iams
Proactive Health Healthy Aging Chicken & Whole Grains Recipe Senior Dry Dog Food
6.804 kg, $0.47/100g
Low Stock
sale: $24.00, formerly: $26.99
SAVE $2.99
Blue Buffalo
Life Protection Formula Natural Food For Dogs Adult Beef And Brown Rice Recipe
2.31 kg, $1.04/100g
3,000 PC Optimum Points
sale: $15.99, formerly: $16.49
SAVE $0.50
Nature's Recipe
Natural Dog Treats Turkey, Pea & Carrot Recipe
454 g, $3.52/100g
Low Stock
sale: $20.00, formerly: $23.99
SAVE $3.99
Iams
Proactive Health Premium Cat Nutrition Sensitive Digestion & Skin Adult 1+ Years
2.72 kg, $0.74/100g
sale: $15.99, formerly: $16.49
SAVE $0.50
Nature's Recipe
Natural Dog Treats Chicken, Sweet Potato & Apple Recipe
454 g, $3.52/100g
sale: $20.00, formerly: $23.99
SAVE $3.99
Iams
Proactive Health Premium Cat Nutrition Healthy Enjoyment Chicken & Salmon Recipe Adult 1+ Years
2.72 kg, $0.74/100g
sale: $32.00, formerly: $35.49
SAVE $3.49
Iams
Proactive Health Adult Healthy Weight Control Dry Dog Food with Real Chicken
6.804 kg, $0.47/100g
sale: $24.00, formerly: $26.99
SAVE $2.99
Blue Buffalo
Life Protection Formula Puppy Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice
2.2 kg, $1.09/100g
3,000 PC Optimum Points
sale: $32.00, formerly: $35.49
SAVE $3.49
Iams
Large Breed Puppy Chicken & Whole Grains Dry Dog Food
6.804 kg, $0.47/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb
$7.00 Member Price
, formerly: $11.49$9.00 Non-Members
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































