Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Canapé Original
150 g, $2.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Dare
Viva Puffs Raspberry Cookies
300 g, $1.17/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Crisp & Thin Crackers with Flax & Honey
225 g, $1.56/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Red Chili Pepper Crackers
185 g, $1.89/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Baked Snack Crackers Spicy Dill Pickle Flavour
177 g, $2.54/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Leclerc
Mini Cookies Chocolate Chip With A Chocolatey Icing Drizzle
200 g, $2.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Roasted Onion, Garlic and Herb Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g

sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
RITZ Sociables Crackers, 4 unique cracker shapes, Eat on its own or topped
180 g, $2.08/100g
sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Dare
Breton Gluten Free Cracked Pepper & Olive Oil
135 g, $2.22/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Loads of White Cheddar Cheese Crackers
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Dare
Ultimate Coconut Crème Cookies
290 g, $1.21/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Dare
Vinta Rosemary & Olive Oil Crackers
225 g, $1.33/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Cookie Chips Ginger
170 g, $2.94/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Dare
Breton Bites Cheddar Crackers
180 g, $1.67/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Chia & Quinoa Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g
sale: $1.88, formerly:
Limit 8, after limit $1.99
Lotte
Koala'S March Cookies Strawberry
41 g, $4.85/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hotdog Buns 12pk
12x52.0 g, $0.64/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































