Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Crispers, Jalapeno Flavour Crackers, Is It a Chip or a Cracker
145 g, $3.10/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Dare
Vinta Roasted Red Pepper Crackers
225 g, $1.33/100g
sale: $2.48, formerly:
Limit 8, after limit $2.99
Kosa
Sunflower Seeds Original Flavor
260 g, $1.15/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Soft-Baked White Chocolatey Macadamia Cookies
240 g, $2.08/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Dare
Bear Paws Veggies + Fruits Mixed Berry & Yogurt Cookies
168 g, $2.08/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Leclerc
Celebration Graham Cookies S'mores Style Truffle
240 g, $1.88/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Frank's Redhot Baked Snack Crackers Original Flavoured Limited Edition
180 g, $2.50/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Dare
Whippet Sticks Cookie Dough
250 g, $1.40/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Nacho Cheese Flavoured Crispy Minis Rice Chips
90 g, $4.99/100g
Low Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Popchips
BBQ Flavoured Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Leclerc
Finger Cookies Dark Chocolate 45% Cocoa
240 g, $1.88/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Popchips
Original Sour Cream & Onion Flavoured Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 8, after limit $6.49
Lotte
Pepero - Cookie Sticks Family Pack - Almond
128 g, $5.07/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $4.98, formerly: $9.49
SAVE $4.51
Prepared in CanadaDairy Isle
Butter & Margarine, Barrel Churned Unsalted Baking Butter
454 g, $1.10/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































