Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$6.00 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
Lesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Wild Blueberry and Almond
150 g, $5.33/100g
sale: $4.88, formerly:
Limit 8, after limit $5.49
Want Want
Golden Rice Crackers Original Flavour
160 g, $3.43/100g
Out of Stock

$6.00 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
Lesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Almond Flour Salty Date
150 g, $5.33/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
President's Choice
Lemon Meringue Dessert Cookies
300 g, $1.60/100g
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Leclerc
Mini Cookies Caramel With A White Glaze Drizzle
200 g, $2.25/100g
sale: $1.78, formerly:
Limit 8, after limit $1.99
Want Want
Shelly Senbei Rice Cracker-Artifical Brown Sugar Milk Tea Flavour
84 g, $2.37/100g
Out of Stock
sale: $5.79, formerly: $5.99
SAVE $0.20
Milka
Cocoa Cream Wafer In Chocolate Choco Wafer
150 g, $3.86/100g
Out of Stock
sale: $2.29, formerly: $3.29
SAVE $1.00
Galil
Kosher Rice Cakes With Salt
100 g, $2.29/100g
Out of Stock
sale: $1.29, formerly: $1.39
SAVE $0.10
Wibisco
Shirley Biscuits, The Caribbean Classic
100 g, $1.29/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Mini Pita Crackers, Barbeque Flavour
142 g, $2.46/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hotdog Buns 12pk
12x52.0 g, $0.64/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































