Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Popchips
Sea Salt & Vinegar Flavoured Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Original Oatmeal Cookies
350 g, $1.43/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Leclerc
Mini Cookies Cookies & Creme With A White Glaze Drizzle
200 g, $2.25/100g

$6.00 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
Lesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Rosemary Raisin Pecan
150 g, $5.33/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Reverse Decadent White Chocolate Chip Cookies
300 g, $1.50/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Cookie Chips Coconut
170 g, $2.94/100g

$6.00 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
Lesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Almond Flour Cranberry
150 g, $5.33/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hotdog Buns 12pk
12x52.0 g, $0.64/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































