Filters
Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Hellmann's
Dijonnaise Mayonnaise Dressing with Real Dijon Mustard
340 ml, $1.62/100ml
Low Stock
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Classic Roast Gravy Mix Au Jus
26 g, $5.77/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
President's Choice
Honey Hoisin Stir-Fry Sauce
350 ml, $1.14/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
McCormicks
Lemon and Dill Sauce Mix
40 g, $6.23/100g
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
McCormicks
Gourmet Bearnaise Sauce Mix
47 g, $5.30/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
McCormicks
Green Peppercorn Sauce Mix
38 g, $6.55/100g

sale: $1.79, formerly: $2.79
SAVE $1.00
Swiss Chalet
Homestyle Gravy Mix Hot Chicken Sandwich 25% Less Salt
51 g, $3.51/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Knorr
Beef Lite Bouillon Sachets, 25% Less Salt
72 g, $4.86/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































