Filters
Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Thaï Mango Curry Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Sundried Tomato Calorie-Wise Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
Parmesan Gar Crnch Chkn Seas Mix
35 g, $7.11/100g
PC Optimum Offer
sale: $8.00, formerly: $8.99
SAVE $0.99
Knorr
Premium Roasted Beef Flavour Bouillon Base Paste
311 g, $2.57/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Thai Red Curry Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml

sale: $8.29, formerly: $9.49
SAVE $1.20
Naked & Saucy
Teriyaki Sauce
296 ml, $2.80/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
Garlic Alfredo Sauce Mix
30 g, $8.30/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00, formerly: $6.29
SAVE $1.29
Teriyaki Experience
Reduced Sodium Teriyaki Sauce
350 ml, $1.43/100ml

sale: $1.79, formerly: $2.79
SAVE $1.00
Swiss Chalet
Dipping Sauce Mix 25% Less Salt
36 g, $4.97/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































