Filters
Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
VH
Sweet Thai Chili Dipping Sauce
341 ml, $1.47/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Zesty Italian Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Catalina Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Thousand Island Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
Poutine Gravy Mix
42 g, $5.93/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
Chili Seasoning Mix
35 g, $7.11/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
Taco Seasoning Mix
35 g, $7.11/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
Gravy Mix
25 g, $9.96/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Three Cheese Ranch Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
Shepherd's Pie Seasoning Mix
47 g, $5.30/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.98, formerly: $9.99
SAVE $3.01
Kikkoman
Soy Sauce All Purpose Seasoning Less Sodium
591 ml, $1.18/100ml
2,000 PC Optimum Points

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Balsamic Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Hellmann's
Mayonnaise Type Dressing Light 1/2 Fat
890 ml, $0.79/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Bacon Caesar Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Golden Italian Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































