Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.00, formerly: $14.49
SAVE $6.49
Bragg
Savoury Liquid Seasoning
946 ml, $0.85/100ml
sale: $8.29, formerly: $9.49
SAVE $1.20
Naked & Saucy
Organic Coconut Aminos - Original
296 ml, $2.80/100ml

sale: $8.29, formerly: $9.49
SAVE $1.20
Naked & Saucy
Teriyaki Sauce
296 ml, $2.80/100ml

sale: $12.69, formerly: $13.99
SAVE $1.30
Broya
Chicken Bone Broth Turmeric & Ginger Organic
500 ml, $2.54/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Primal Kitchen
Caesar Vinaigrette & Marinade
237 ml, $4.64/100ml

sale: $12.69, formerly: $13.99
SAVE $1.30
Broya
Beef Bone Broth Parsley & Cumin Organic
500 ml, $2.54/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Primal Kitchen
Ranch Vinaigrette & Marinade
237 ml, $4.64/100ml
sale: $15.99, formerly: $16.99
SAVE $1.00
Primal Kitchen
Original Mayo With Avocado Oil
355 ml, $4.50/100ml

sale: $12.69, formerly: $13.99
SAVE $1.30
Broya
Beef Bone Broth Tomato & Smoked Paprika Organic
500 ml, $2.54/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Primal Kitchen
Green Goddess Vinaigrette & Marinade
237 ml, $4.64/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































