Filters
Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Creamy Honey Mustard Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
President's Choice
Soy Sauce
591 ml, $0.93/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
Super Burger Seasoning Mix
25 g, $9.96/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
Marinade Mix, Meat
32 g, $7.78/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Nando's
Nando's Mayonnaise Style Dressing Perinaise Garlic
450 ml, $1.33/100ml
Low Stock

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Knorr
Chicken Lite Bouillon Sachets, 25% Less Salt
72 g, $4.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
Memories of Korea Korean Barbecue Sauce
350 ml, $1.43/100ml
sale: $8.29, formerly: $9.49
SAVE $1.20
Naked & Saucy
Organic Coconut Aminos - Original
296 ml, $2.80/100ml
sale: $1.50, formerly: $2.29
SAVE $0.79
Knorr
Classic Sauce Mix chicken or fish Béarnaise
26 g, $5.77/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
VH
Spicy Thai Chili Dipping Sauce
341 ml, $1.47/100ml

$5.49
KFI
Vegan Butter Chicken Cooking Sauce
395 ml, $1.39/100ml
500 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































