Coffee
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $43.00, formerly: $47.99
SAVE $4.99
McCafe
Premium Espresso Dark Roast, K-Cup Coffee Pods, 48 Count
48 ea, $0.90/1ea
5,000 PC Optimum Points
sale: $26.00, formerly: $36.99
SAVE $10.99
Lavazza
Espressso, Medium Roast, K-Cup Coffee Pods, 30 Count
30 ea, $0.87/1ea
Low Stock

sale: $15.00, formerly: $20.99
SAVE $5.99
Balzac's
Swiss Water Coffee Pods Decaf Stout Roast Dark, Daring
18 ea, $0.83/1ea

sale: $15.00, formerly: $20.99
SAVE $5.99
Balzac's
Bards Blend Coffee Pods Stout Roast Dark, Lush
18 ea, $0.83/1ea
sale: $26.00, formerly: $36.99
SAVE $10.99
Lavazza
Espresso, Dark Roast, K-Cup Coffee Pods, 30 Count
30 ea, $0.87/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Lightly Salted Potato Chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































