Coffee Pods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$11.99
Starbucks
Coffee, Pumpkin Spice Flavoured Ground K-Cup Pods Box
10 ea, $1.20/1ea
2,000 PC Optimum Points
sale: $43.00, formerly: $47.99
SAVE $4.99
McCafe
Premium Medium Dark Roast, K-Cup Coffee Pods, 48 Count
48 ea, $0.90/1ea
5,000 PC Optimum Points
sale: $11.99, formerly: $13.99
SAVE $2.00
Starbucks
Pike Place Roast Medium Roast Ground Coffee K-Cup Pods
10 ea, $1.20/1ea
2,000 PC Optimum Points
sale: $11.99, formerly: $13.99
SAVE $2.00
Starbucks
Caramel Flavoured Ground Coffee K-Cup Pods Box
10 ea, $1.20/1ea
2,000 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































