Whole Bean
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $26.00, formerly: $34.99
SAVE $8.99
Starbucks
Whole Bean 100% Arabica Coffee Pike Place Roast Medium Roast
907 g, $2.87/100g
sale: $26.00, formerly: $34.99
SAVE $8.99
Starbucks
Whole Bean 100% Arabica Coffee Espresso Roast Dark Roast
907 g, $2.87/100g
Low Stock
sale: $26.00, formerly: $34.99
SAVE $8.99
Starbucks
Whole Bean 100% Arabica Coffee Caffè Verona Dark Roast
907 g, $2.87/100g

sale: $15.00, formerly: $17.99
SAVE $2.99
Balzac's
Whole Bean Coffee Stout Roast Swiss Water Decaf Swp Decaf Dark Daring
340 g, $4.41/100g

sale: $15.00, formerly: $17.99
SAVE $2.99
Balzac's
A Dark Affair Whole Bean Coffee
340 g, $4.41/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml








































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































