Filters
Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
Beef Stew
42 g, $5.93/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
Memories of Szechwan Peanut Satay Sauce
350 ml, $1.43/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Pad Thai Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Classic Roast Gravy Mix Hunter
32 g, $4.69/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $6.88, formerly: $7.79
SAVE $0.91
S&B
Umami Topping Crunchy Garlic With Chili Oil Mild
110 g, $6.25/100g

sale: $5.00, formerly: $6.29
SAVE $1.29
Teriyaki Experience
Teriyaki Sauce
350 ml, $1.43/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
Pot Roast
36 g, $6.92/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Oxo
Beef In-a-Mug Bouillon Powder
225 g, $1.78/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
BBQ Pork
45 g, $5.53/100g
PC Optimum Offer

$5.49
KFI
Spicy Butter Chicken Cooking Sauce
375 ml, $1.46/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
VH
Sweet & Spicy Szechwan Stir-Fry Sauce
355 ml, $1.41/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
Gravy Mix
24 g, $10.37/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































