Filters
Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
Sloppy Joe Seasoning Mix Less Salt
37 g, $6.73/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
McCormicks
Hollandaise 25% Ls Sauce Mix
47 g, $5.30/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Gravy Mix Turkey Classic Roast
30 g, $5.00/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Thai Green Curry Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
McCormicks
Roast Gravy Mix
32 g, $7.78/100g
PC Optimum Offer
sale: $8.00, formerly: $14.49
SAVE $6.49
Bragg
Savoury Liquid Seasoning
946 ml, $0.85/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Club House
Meat Loaf Seasoning Mix
43 g, $5.79/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
PC Blue Menu
Blue Menu Memories of Szechwan Peanut Satay Sauce
350 ml, $1.43/100ml
sale: $8.00, formerly: $8.99
SAVE $0.99
Knorr
Premium Roasted Chicken Flavour Bouillon Base Paste
311 g, $2.57/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Classic Roast Gravy Mix Brown
30 g, $5.00/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































